O nas

Olga Sowińska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu dzieci i młodzieży, Zajmuje się stomatologią estetyczną oraz kompleksowym leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych.
Może się więc zdarzyć, że będzie opiekunem zdrowego uśmiechu całej rodziny.
Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na konferencjach stomatologicznych oraz kursach.
Miła, zawsze uśmiechnięta i empatyczna.

Agnieszka Stasiek

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zajmuje się leczeniem endodontycznym, oraz leczeniem zachowawczym dorosłych. Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Stomatologii Zachowawczej Uniwersytetu Medycznego w Warszawie oraz w klinikach w Białymstoku i Warszawie.
Uczestnik wielu szkoleń oraz konferencji w dziedzinie endodoncji oraz stomatologii ogólnej.

Michał Leja

Specjalista chirurgii stomatologicznej, implantolog absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie oraz absolwent studiów podyplomowych Master of Oral Implantology na Uniwersytecie Goethe we Frankfurcie n/Menem.
Chirurg z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym w szpitalach oraz prywatnych klinikach w Gdańsku oraz Rzeszowie, zajmuje się chirurgia stomatologiczna, implantologią oraz implantoprotetyką. Stale podnosi swoje kwalifikacje w dziedzinie implantologii oraz protetyki, kursach oraz konferencjach.

Kamila Zasiura

Dyplomowana higienistka, z dużym doświadczeniem w zabiegach profilaktycznych dzieci i dorosłych. Przez pacjentów ceniona za swoją dokładność i wiedzę. Wykonuje przeglądy stomatologiczne, fluoryzacje, zabiegi higienizacyjne oraz zabieg wybielania.

Małgorzata Sławeta

Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna, zajmuje się zabiegami profilaktycznymi dzieci i dorosłych

Anita Lewicka

Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna, zajmuje się zabiegami profilaktycznymi dzieci i dorosłych